DE
EN
PL
Imieniny:
Adrianny, Kazimierza, Wacława
Slider_20 LOGO WSPÓŁPRACA Slider_kwaifikacja Slider_urząd skarbowy Slider_DSC08649 Slider_Organizacje ngo

Urząd Miejski w Szprotawie

ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa

tel. 68 376 38 11
fax 68 376 22 20
 
email: ratusz@szprotawa.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00


MIASTA
PARTNERSKIE


jesteś tutaj:
JRP > Kontakt

Kontakt

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
BENEFICJENT

Gmina Szprotawa
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa

tel. (68) 376-38-11
fax: (68) 376-22-20
NIP 924-10-00-696
REGON 970770445

Pełnomocnik ds. Realizacji Projektu (MAO) 

 Józef Rubacha

Burmistrz Szprotawy
tel.: (68) 376 25 11
e-mail: j.rubacha@szprotawa-um.pl

 


Jednostka Realizująca Projekt

Dariusz Gusta
Kierownik Jednostki Realizującej Projekt (Z-ca MAO)
tel. (68) 376-07-71
e-mail: d.gusta@szprotawa-um.pl

Marcin Wawrzyński
Specjalista ds. technicznych
tel. (68) 376-05-84
e-mail: m.wawrzynski@szprotawa-um.pl

Magdalena Małolepsza
Inspektor ds. finansowo-księgowych
tel. (68) 376-38-12
e-mail: m.malolepsza@szprotawa-um.pl

Barbara Wierzbicka
Główny specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości
tel. (68) 376-07-96
e-mail: b.wierzbicka@szprotawa-um.pl

Anna Bahrij
Inspektor ds. administracyjno-organizacyjnych
tel. (68) 376-07-96
e-mail: a.bahrij@szprotawa-um.pl

 


PODMIOT UPOWAŻNIONY

Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
ul. Chrobrego 1
67-300 Szprotawa
tel. (68) 376-25-26
fax: (68) 376-59-37
e-mail:  sekretariat@szwik.pl            www.szwik.pl

NIP: 924-190-23-87
Regon: 081119198

 

Zespół pracowników do realizacji Części Rozszerzonej Projektu

Lucjan Stadnik
Prezes SZWIK Sp.z o.o.
tel. (68) 376-25-26   kom.: 601-766-602
e-mail: l.stadnik@szwik.pl

Ryszard Becla
Dyrektor ds. ekonomiczno-technicznych
tel. (68) 376-25-26   kom.: 609-438-922
e-mail: r.becla@szwik.pl

Monika Danielak
Główna Księgowa
tel. (68) 376-22-25
e-mail: m.danielak@szwik.pl

Stanisława Drzewiecka
Kierownik Zespołu
tel. (68) 376-59-39   kom.: 603-749-009
e-mail: s.drzewiecka@szwik.pl

Stanisław Pabiszczak
Specjalista ds. technicznych
tel. (68) 376-37-83   kom.: 603-229-009
e-mail: s.pabiszczak@szwik.pl

Marcin Żychoniuk
Stanowisko ds. technicznych i środowiskowych
tel. (68) 376-59-39   kom.: 603-403-028
e-mail: m.zychoniuk@szwik.pl

Grażyna Pałys
Stanowisko ds. administracyjnych i finansowo-księgowych
tel. (68) 376-37-83
e-mail: g.palys@szwik.pl




Dla rozwoju infrastruktury i środowiska

Kalendarz wydarzeń

Prev
Marzec 2016
Next
PoWtŚrCzPiSoNd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
 
 
 

3/2016

 
 
 
 Szprotawa dawniej
 
 
 


  • Kampania
  • Lubuskie200
  • Dzialalnosc200
  • Agencja200
  • Centrum obslugi
  • Ziemialubuska200
  • Fundusz pozyczkowy
  • Agencja rozwoju
  • Urzad wojewodzki
  • Laur_oswiaty_baner
  • Olimp_lubuski
  • Szablon wałbrzyska
  • Logo UTW
  • Lubuska Niebieska Linia
  • PARP
  • Krajowy System Usług
  • PZFP
  • Logo_GLubuska
  • Zrzeszenie_prezydentow_burmistrzow_wojtow_logo poziome